Aplikacja Adria Art

Bilety na najlepsze wydarzenia w Polsce w zasięgu ręki

Prostota i intuicyjność

Rejestracja zajmuje dosłownie chwilę. Kilka głównych zakładek sprawia, że nie tracisz czasu na samouczek. Śmigasz po aplikacji intuicyjnie. Nie jest przeładowana treściami – jej najważniejsze zasady to przejrzystość i funkcjonalność. I tego będziemy się trzymać.

Spektakle, koncerty i kabarety

Premierowe spektakle, najnowsze trasy koncertowe i kabaretowe, legendarne nazwiska i wschodzące gwiazdy. W całej Polsce. Tak, to wszystko u nas.

Bądź na bieżąco z powiadomieniami

Zdarzyło Ci się przegapić start sprzedaży biletów, a w rezultacie nie kupiłeś wymarzonych miejsc? Na szczęście to się już nie powtórzy. Dzięki powiadomieniom aplikacji Adria Art będziesz zawsze na bieżąco. Dodaj wybrane wydarzenia i artystów do „Ulubionych” i otrzymuj informacje o nowościach. W ten sposób nie umknie Ci żadna wiadomość.

Bilety elektroniczne w jednym miejscu

Ekologiczne i praktyczne rozwiązanie. Nie trzeba niczego drukować, wystarczy kilka kliknięć i bach! Bilety masz na wyświetlaczu Twojego smartfona.

Nagrody za punkty

Program lojalnościowy, czyli doceniamy Twoje działania. Kupuj bilety, rozwiązuj quizy i dziel się wrażeniami po wydarzeniu. Dzięki temu uzyskasz punkty, które wymienisz na nagrody. Dodatkowe bilety na ulubionych artystów? Nie ma problemu. W końcu emocji ze sceny nigdy za dużo.

Quizy

Tak czuliśmy, że zaczniesz się zastanawiać: „O co chodzi z tymi quizami Adria Art?”. Odpowiadamy: to nic innego jak przyjemna rozrywka. Dzięki nim możesz w łatwy sposób uzyskać punkty w programie lojalnościowym i sprawdzić swoją wiedzę ze świata kultury. Dodatkowo poznasz ciekawe informacje.

Blog zza kulis

Oprócz quizów polecamy także nasz blog „Za kulisami”. Każdy znajdzie tam coś dla siebie – newsy, ciekawostki, podsumowania, zapowiedzi i wiele więcej. Zaglądamy tam, gdzie widz zazwyczaj nie ma dostępu. I uchylamy rąbka tajemnicy.

Sklep z...

Odkryj nasz sklep… już wkrótce.

Pobierz na swój telefon!